Menu
 

Hizmetler

DENIM KREASYONLARINIZA KREATİF ANLAMDA YENİ BİR SOLUK MU İSTİYORSUNUZ?

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Alldenims, koleksiyonlarınızı profesyonel bir şekilde sahiplenerek, ortaya göz alıcı ürünlerin çıkması için

tekniği sanatla en iyi şekilde harmanlayıp, sizi başarıya götürür.

MODA TASARIM HİZMETİ
MODA TASARIM HİZMETİ

Fiziksel bir denim kreasyonu/koleksiyonu vücuda getirmek için gerekli süreçlere hakimsiniz, ancak kreatif anlamda yeni bir soluk mu istiyorsunuz? Gelin, size özel geliştirilmiş. ve tüm yönleriyle gelecek trendlerin en iyi yorumlarına sahip çizimlerimiz ve grafik kreasyonlarımız sizin ellerinizde hayat bulsun.

FİZİKSEL KREASYON
FİZİKSEL KREASYON

Yalnızca hedeflerinize odaklanmış bir biçimde kreasyonunuzun dikişinden rivetine, eşsiz yıkama proseslerinden özel kalıplara kadar her şeyi bizim uzmanlığımıza bırakmak mı istiyorsunuz? Arkanıza yaslanın ve tadını çıkarın.

TASARIM & TREND DANIŞMANLIĞI
TASARIM & TREND DANIŞMANLIĞI

Trendlere yönelik tahminlerde bulunmak, deneme yanılma süreçleriyle uğraşmak yerine kesin, net ve sürdürülebilir bir tasarım/trend başarısına mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Size özel workshop ve moodboard çalışmaları yapmaktan mutluluk duyarız.

PREMIUM ÜRETİM
PREMIUM ÜRETİM

Alldenims tüm tasarım/kreasyon ve buna bağlı danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra, özel premium markalar için yüksek kalitede ve hem ticari, hem de kreasyonel katma değere sahip özel üretimler yapmaktadır. Buradaki butik üretim anlayışımız, düşük adetlerde ve koleksiyon üretir gibi bir titizlikle özel imalatlar yaparak “özgün” bir hizmet ortaya koymaktır.

DENIM KREASYONLARINIZA KREATİF ANLAMDA YENİ BİR SOLUK MU İSTİYORSUNUZ?